Jak reagovat na odeslání nekvalitní/nekvalitní?

Doporučené lékárny na hodnocení lékáren

kočka kočka

starší člen
připojil
6. září 2015
Jen by mě zajímalo, jak reagujete na prodejce, když jsou produkty podprůměrné nebo dokonce mizernější než to, jen cukr nebo křída?

Okamžitě odepíšete, zanecháte špatnou recenzi nebo se pokusíte problém vyřešit?

Jaký je váš tón: Zůstáváte zdvořilí? Co přesně jim říkáte?

Necháte se otestovat a předložíte jim to?

Vyřešil někdo problém se špatným produktem tím, že udělal něco konkrétního?

Myslím, že většina lidí tady někdy měla padělky. Je nepravděpodobné, že by jakákoliv společnost vydávající léky na spaní nabídla náhradu. Můžete jim zkusit poslat e-mail s vysvětlením vašich problémů, ale z mé vlastní zkušenosti řeknou, že jejich léky jsou špičkové kvality.

Jakmile budete na fóru aktivnější, dostanete se na stránky pro starší členy a získáte tam spolehlivější prodejce. Pokud se obrátíte na společnost, která léky poslala, a dostanete odpověď, dejte nám vědět, jak jste dopadli. Je možné, že jsou již na černé listině prodejců, o kterých je známo, že posílají padělky.

Děkuji. Za asi deset let, co to dělám, jsem nikdy neměl kompletní křídu. Musel jsem mít štěstí.

Poslal jsem jim zprávu na whatapp a požádali o fotografie paketu a zřejmě poslali svou zásobu na testování. Nevím, jestli to opravdu dělají, nebo plýtvají mým časem. Řekl jsem jim, že jsem poslal svůj test také do Wedinosu, takže jim dám vědět své výsledky a počkám na jejich. Jsem s nimi trochu netrpělivý, protože nekomunikují jasně.

Už jsem je navrhl v navrhovaných stinných prodejcích, protože nebyli na černé listině. Podívejme se, zda se vykoupí. Hmmm.

Poté, co mi poslali blbce, jsem v panice objednal další zásobu od prodejce, kterého jsem použil předtím. A to nebyly křídy, ale rozhodně NE to, co jsem si objednal. Sakra, dvakrát za sebou po letech, kdy jsem vždy dostal něco lékařsky použitelného! Dnes jsem jim poslal e-mail a řekl jsem, že to není efektivní, a poslal jsem je do Wedinos.

Určitě budu aktualizovat, pokud mi to udělá radost.

Dostávání dvoupatrových pilulek ---- obvykle padělatelé používají kukuřičný škrob, protože to je běžné pojivo ve skutečných pilulkách ---- jako nic jiného, ​​než že mi ukradnou peníze a nic mi nepošlou.

Předpokládám, že bych byl vděčný, že se nesnažili mě otrávit, ale rozhodně bych NIKDY ani neuvažoval o tom, že bych s nimi znovu obchodoval, jen bych snědl svou ztrátu a informoval ostatní na tomto fóru. Se zloději a traviči se nevyjednává.

Pokud bych obdržel nesprávnou položku, neobdržel bych celou objednávku nebo byl produkt poškozen během přepravy, očekával bych, že to vyřešíme s prodejcem, zvláště pokud spolu obchodujeme již dlouhou dobu. Sakra se stane. Dobří prodejci najdou funkční řešení.

Existuje příliš mnoho dobrých prodejců na to, aby promarnili druhé šance na ty špatné, a pokud jste si zcela jisti, že jste obdrželi něco, co neobsahuje žádnou účinnou látku, není to nic jiného než vzít si peníze a neposílat vám vůbec nic.

Dvě věci, které se běžně mylně považují za patrové pilulky, jsou:

• Návnada a spínač. Prodejce tvrdí, že prodává oxykodon (a vy platíte odpovídající ceny) jen proto, aby vám poslal kodein nebo tramadol. Ve skutečnosti to není patrová; prostě nejde o to, co jste si objednali, zatímco prodejce má čistý zisk z cenového rozdílu. Obvykle jsou to drogy ze stejné rodiny, které fungují podobným způsobem, takže doufají, že si toho nevšimnete.
Jediný způsob, jak si být 100% jistý, je poslat vzorek někam jako Erowid or Nechte si otestovat léky. (Nemusíte být Kanaďan! A je to zdarma! Ale pečlivě dodržujte jejich pokyny.)

Upraveno, protože testovací služba Erowid je dočasně uzavřena.

•Zeptejte se prodejce na jméno výrobce a podívejte se na produktový list výrobce online. Dávkování se může lišit od toho, na co jste zvyklí. (Je možné, že pojivo brání vstřebávání, v takovém případě s tím nemůžete dělat nic jiného, ​​než najít jiný produkt. To je docela vzácné, ale stává se to!)

Také jsem zaznamenal něco jako nocebo efekt, kdykoli zkouším nového dodavatele. Bojím se, zda mi poslali správnou věc a zda to bude fungovat, a to samo o sobě může ovlivnit mé vnímání toho, zda to funguje.

Cokoliv uděláš: Nikdy netestujte drogu jejím požitím. Zdá se, že by to mělo být samozřejmé, ale jsem ohromen počtem lidí, kteří to dělají. Pokud máte takové pochybnosti, buď najděte nového dodavatele, nebo odešlete vzorek k otestování pomocí spektrometrie (Erowid nebo GYDT) a to vám řekne, zda je přítomna účinná látka. Nemohou vám říci přesné částky, ale pak budete jistě vědět, zda jste dostali to, co jste si objednali.

Naposledy upraveno:
Dostávání dvoupatrových pilulek ---- obvykle padělatelé používají kukuřičný škrob, protože to je běžné pojivo ve skutečných pilulkách ---- jako nic jiného, ​​než že mi ukradnou peníze a nic mi nepošlou.

Předpokládám, že bych byl vděčný, že se nesnažili mě otrávit, ale rozhodně bych NIKDY ani neuvažoval o tom, že bych s nimi znovu obchodoval, jen bych snědl svou ztrátu a informoval ostatní na tomto fóru. Se zloději a traviči se nevyjednává.

Pokud bych obdržel nesprávnou položku, neobdržel bych celou objednávku nebo byl produkt poškozen během přepravy, očekával bych, že to vyřešíme s prodejcem, zvláště pokud spolu obchodujeme již dlouhou dobu. Sakra se stane. Dobří prodejci najdou funkční řešení.

Existuje příliš mnoho dobrých prodejců na to, aby promarnili druhé šance na ty špatné, a pokud jste si zcela jisti, že jste obdrželi něco, co neobsahuje žádnou účinnou látku, není to nic jiného než vzít si peníze a neposílat vám vůbec nic.

Dvě věci, které se běžně mylně považují za patrové pilulky, jsou:

• Návnada a spínač. Prodejce tvrdí, že prodává oxykodon (a vy platíte odpovídající ceny) jen proto, aby vám poslal kodein nebo tramadol. Ve skutečnosti to není patrová; prostě nejde o to, co jste si objednali, zatímco prodejce má čistý zisk z cenového rozdílu. Obvykle jsou to drogy ze stejné rodiny, které fungují podobným způsobem, takže doufají, že si toho nevšimnete.
Jediný způsob, jak si být 100% jistý, je poslat vzorek někam, jako je Erowid nebo Nechte si otestovat léky. (Nemusíte být Kanaďan! A je to zdarma! Ale pečlivě dodržujte jejich pokyny.)

•Zeptejte se prodejce na jméno výrobce a podívejte se na produktový list výrobce online. Dávkování se může lišit od toho, na co jste zvyklí. (Je možné, že pojivo brání vstřebávání, v takovém případě s tím nemůžete dělat nic jiného, ​​než najít jiný produkt. To je docela vzácné, ale stává se to!)

Také jsem zaznamenal něco jako nocebo efekt, kdykoli zkouším nového dodavatele. Bojím se, zda mi poslali správnou věc a zda to bude fungovat, a to samo o sobě může ovlivnit mé vnímání toho, zda to funguje.

Cokoliv uděláš: Nikdy netestujte drogu jejím požitím. Zdá se, že by to mělo být samozřejmé, ale jsem ohromen počtem lidí, kteří to dělají. Pokud máte takové pochybnosti, buď najděte nového dodavatele, nebo odešlete vzorek k testování pomocí spektrometrie (Erowid nebo GYDT) a to vám řekne, zda je aktivní složka přítomna. Nemohou vám říci přesné částky, ale pak budete jistě vědět, zda jste dostali to, co jste si objednali.
Děkuji za tu druhou stránku pro bezpečné testování drog!!! Nikdy předtím jsem o tom neslyšela...

Děkuji za tu druhou stránku pro bezpečné testování drog!!! Nikdy předtím jsem o tom neslyšela...

Nemáš zač! Věděl jsem, že jednoho dne budu rád, když se budu tolik opakovat. :lovedup:

Ano, GetYourDrugsTested.com Jak testovat poštou – nechte si otestovat léky

Bohužel jsem předal i nějaké špatné informace: Erowid nedávno zavřel své brány, alespoň prozatím.
https://drugsdata.org/send_stop.php

Předpokládám, že federálové zasáhli. Erowid testoval vzorky v zařízení s licencí DEA. (DEA jsou žoldáci ve válce proti drogám. Vezmou komukoli peníze a obhájci války proti drogám jsou stejně ziskoví jako špinaví lidé, kteří v parku tlačí heroin s fentanylem. Také mnohem méně práce! A ti dealeři heroinu jsou zatraceně ozbrojení!)

Ale všiml jsem si, že v poslední době byla pozornost médií věnována tomu, jak Erowid využívá zařízení s licencí DEA (protože kde jinde, sakra, můžete ve Spojených státech legálně testovat na nedovolené látky?!? Upozornění na spoiler: Nikde jinde. Ne legálně.)

A *fuj*....Spektrometrické služby Erowid mají "neočekávanou administrativní/regulační pauzu."

Očividně spekuluji. Možná Erowid přišel o klíčové zaměstnance, o peníze nebo o nějaké organizační otřesy. Nevím.

Ale pamatuji si, když se to stalo, když jste si mohli koupit Spice a K2 na čerpacích stanicích. (Pamatujete si to?) A pak vyšlo najevo, že mnoho z těchto společností posílalo věci k testování v zařízeních s licencí DEA, než je uvedly do prodeje. Abych se ujistil, že neobsahoval, víte, kokain. Nebo strychnin.

Došlo k mírnému mediálnímu skandálu, když byl DEA přistižen při plavání na obou koncích bazénu: Testování šarží Spice a K2, přičemž se po celou dobu pokoušeli využít svou nouzovou autoritu k tomu, aby se ze všech syntetických kanabinoidů stala látka podle seznamu I. Nedivil bych se, kdyby se to samé dělo i s kratomem.

Lidé se někdy diví mému avatarovi. Taková věc je proč. DEA by se mohla přejmenovat na Národní agenturu pro snižování škod a ve skutečnosti by měla dobrý důvod pro své pokračující federální zaměstnání.

Nejprve bych kontaktoval prodejce a dal mu šanci, buď částečné vrácení peněz, nebo přeslání něčeho kvalitnějšího.

Ale jak lidé říkali, hodně času bohužel není moc možností

Zpět
Vrchní část
Byl zjištěn AdBlock

Zásuvné moduly prohlížeče blokující reklamy narušují některé funkce tohoto fóra. Chcete-li na webu dosáhnout co nejlepšího zážitku, vypněte blokování reklam.

Vypnul jsem AdBlock    Ne, děkuji