Poplatky za převod bitcoinů!

Doporučené lékárny na hodnocení lékáren

@wildings a @růžový květ nikdy nedržím finanční prostředky a pouze provádím transakce. Měl jsem myceliovou peněženku, která mi nedovolovala utrácet peníze navzdory jejich dobrým recenzím. při dalším vyšetřování to byl starší účet, takže to s tím možná mělo něco společného? bylo by tam spousta BTC na transakce a poplatky, ale nedovolilo by mi je utratit. btc byly zmrazeny na čtyři měsíce a mycellium nikdy neodpovědělo na e-maily. konečně, po měsících, byl BTC jednoho dne přístupný a já ho rychle přestěhoval. důvěra je mnohem rychlejší a transakce s myceliem trvají minuty místo hodin.

podívám se na špatné recenze. díky pinkflower!

@notcharlotte Je mi líto, že slyším o vaší zkušenosti s myceliem. Používám je více než 3 roky a bez problémů. Dokonce jsem zkusil pár dalších peněženek, ale stále se vracím k myceliu. Zajímavý. ???? Zdá se, že téměř vše, co souvisí s kryptoměnami, je hod kostkou.????🎲🎲

@taralumia "Zdá se, že téměř vše, co souvisí s kryptoměnami, je hod kostkou" Není způsob, jak to vyjádřit jasněji. Četl jsem vlákno Re: mempool ohledně toho, jak se to protíná s poplatkem za převod s Electrum/BTC, pak jakýmkoli způsobem předpovídám poplatky za převod a používám zdrojovou stránku mempool a jsem prostě příliš tlustý na to, abych dal nějaké pokyny dohromady užitečným způsobem, abych mohl přibližně odhadnout jak mohu jen hádat, kolik je poplatek za převod BTC bez nákupu BTC a téměř dokončení převodu, pak jej zrušte, pokud se vám nelíbí poplatek, % který vás nechá na směně napospas trhu, kolik stojí BTC čas, kdy se poplatek dostatečně změní ve váš prospěch. Pak se to, co se stane s potvrzeným převodem s 1, zasekne. Co se stane v těchto případech s částečným potvrzeným převodem? je to nakonec/jak dlouho přesně jak dlouho čekáme? s částečným potvrzeným převodem BTC?
Tento BTC je prostě na hovno.

'

@wildings, jiný člen mi vysvětlil, že čas závisí na cestě, kterou btc cestuje, segwit vs nesegwit. btc adresa, která začíná bech, půjde rychleji, stejně jako bc. měl jsem starší adresu, která byla nejpomalejší.

Strávil jsem pár hodin čtením o tom, ale neměl jsem ponětí, jak nebo jestli mohu změnit svou adresu, takže jsem si stáhl jinou peněženku a začal znovu. toto je nepochybně špatné vysvětlení, ale můžete to prozkoumat nebo se zeptat někoho mnohem znalejšího. Strávil jsem hodiny snahou zjistit, proč mých pět dolarů uvízlo v mempoolu, a nikdy jsem nedostal odpověď. těch pět babek nebylo důležitých, ale bylo to tak frustrující.

Jsem. Člověk, který rozumí novým technologiím a umí se s nimi docela dobře vypořádat (typický člověk, kterého žádáte o technickou podporu).

Ale z nějakého důvodu mi bylo docela těžké porozumět celému tomuto světu a trvalo mi celé dopoledne, než jsem šel na místo, kde jsem nakoupil BTC, převedl a to všechno, abych zaplatil prodejci... A cítím se prostě nejistý a hodím si kostkou jako vy říci.

Jsem jediný, koho překvapuje, že neexistuje metoda All in one, jak převést fyzické nebo běžné peníze na BTC a okamžitě je převést? (možná existuje)

Zjistil jsem, že musím několik dní čekat, protože prostředky nepotvrdily nebo něco, čemu jsem opravdu nerozuměl...

Použil jsem Coinbase.

@notcharlotte Vzpomínám si, že jsem četl něco v tomto smyslu, tj. segwit vs nesegwit kanály ~ a stejně jako u vás nemám ponětí, jak změnit uzly/kanály/... Mohu dodat, že způsob, jakým jste to udělali, je mnohem lepší než experiment v vaše peněženka jako elektřina s částkou, kterou plánujete poslat, například 300 babek. Jak jsem řekl, nemám ponětí, co se stane, když přepnu přepínač zesvětlovacího kanálu na rozdíl od segwitu (výchozí) a nemám chuť začít vypínat výchozí hodnoty a sledovat, co se stane. Mnohem lepší je, když si nainstalujete novou peněženku. Další otázka je, proč si můžu koupit BTC v hodnotě 400 USD a obecně to bude přednostně stát 3.96 USD na burze, pak to pošlete z electrum a klidně to může stát 9.96 až 28 USD. nechápu to. Jak rychle se ten mempool mění? To je do 1 hodiny a může se změnit z 3.98 na 19.00 USD. Pokusím se implementovat změnu změny cesty.
Upravit: @manuhalliwell problém se zdá být v tom, že ve skutečnosti je nedostatek lidí, kteří skutečně chápou, jak to funguje. Einstein to řekl: „Pokud to nedokážou vysvětlit sedmiletému dítěti, aby to pochopili, sami tomu tématu dostatečně nerozumí. To se mi v tomto případě zdá pravda.

Naposledy upraveno:
@wildings a @růžový květ nikdy nedržím finanční prostředky a pouze provádím transakce. Měl jsem myceliovou peněženku, která mi nedovolovala utrácet peníze navzdory jejich dobrým recenzím. při dalším vyšetřování to byl starší účet, takže to s tím možná mělo něco společného? bylo by tam spousta BTC na transakce a poplatky, ale nedovolilo by mi je utratit. btc byly zmrazeny na čtyři měsíce a mycellium nikdy neodpovědělo na e-maily. konečně, po měsících, byl BTC jednoho dne přístupný a já ho rychle přestěhoval. důvěra je mnohem rychlejší a transakce s myceliem trvají minuty místo hodin.

podívám se na špatné recenze. díky pinkflower!
PRO BOHA. Nevím, co bych s tím nepořádkem dělal. To, že neodpovídají na e-maily, zní jako sakra pravda. Děkuji za zveřejnění, takže budu alespoň vědět, že existuje něco jako starší peněženka, která zamrzne, aniž byste dostali upozornění, že musíte peněženku aktualizovat.

Jsem. Člověk, který rozumí novým technologiím a umí se s nimi docela dobře vypořádat (typický člověk, kterého žádáte o technickou podporu).

Ale z nějakého důvodu mi bylo docela těžké porozumět celému tomuto světu a trvalo mi celé dopoledne, než jsem šel na místo, kde jsem nakoupil BTC, převedl a to všechno, abych zaplatil prodejci... A cítím se prostě nejistý a hodím si kostkou jako vy říci.

Jsem jediný, koho překvapuje, že neexistuje metoda All in one, jak převést fyzické nebo běžné peníze na BTC a okamžitě je převést? (možná existuje)

Zjistil jsem, že musím několik dní čekat, protože prostředky nepotvrdily nebo něco, čemu jsem opravdu nerozuměl...

Použil jsem Coinbase.
S Coinbase jsem nikdy neměl štěstí. Zdá se, že vaše peníze drží klidně týden, aby se nějak „ujistili“, že skutečně přicházejí, než vám je nechají poslat znovu.

Nevím, jestli je k dispozici tam, kde jste, ale cashapp mi umožňuje nákup a následné odeslání v podstatě okamžitě. Propojil jsem s aplikací bankovní účet (takový, ve kterém nedržím spoustu peněz) a zdá se, že mi to tuto schopnost umožňuje.

Pokud je pro vás cashapp k dispozici, možná budete chtít vyzkoušet. Velmi snadné a uživatelsky přívětivé, jakmile to jednou nastavíte…????

Moc děkuji za doporučení, opravdu pomohlo. Je škoda, že aplikace není v mé zemi dostupná, ale až budu příště potřebovat provést kryptoplatbu, podívám se po jiné aplikaci, která mi umožní platit rychleji.

Coinbase ve skutečnosti držela jednu z mých transakcí týden. Zajímavé je, že ten, který jsem provedl přes Google Pay, byl okamžitý, ale umožňoval jen malou částku, která nestačila k provedení platby. Pro příště se na to podívám.

Ještě jednou děkuji za vaši pomoc 😊

Moc děkuji za doporučení, opravdu pomohlo. Je škoda, že aplikace není v mé zemi dostupná, ale až budu příště potřebovat provést kryptoplatbu, podívám se po jiné aplikaci, která mi umožní platit rychleji.

Coinbase ve skutečnosti držela jednu z mých transakcí týden. Zajímavé je, že ten, který jsem provedl přes Google Pay, byl okamžitý, ale umožňoval jen malou částku, která nestačila k provedení platby. Pro příště se na to podívám.

Někdo mi řekl, že bych měl skutečně vložit dolary na svůj účet Coinbase, ne jako bitcoiny, ale jako dolary. Pokud jsou již na účtu Coinbase, mělo by vám to umožnit koupit bitcoiny a také je rychle převést, protože to „nečeká“ na to, zda peníze skutečně přicházejí z jiného bankovního účtu. Nikdy jsem to nezkoušel, ale ty ano? Pak byste měli dobré nastavení?

Pravděpodobně existují také aplikace pro bitcoiny specifické pro jednotlivé země, ale podle toho, co jsem slyšel, to určitě vypadá, že Kanada velmi ztěžuje používání bitcoinů?

Děkuji za info, příště to vyzkouším, až budu muset platit bitcoiny.

Do té doby možná prohledám jednodušší aplikaci tif, která existuje, také jsem si přečetl, že existují aplikace s nižšími poplatky než coinbase, takže jednoho dne udělám průzkum, abych zjistil, zda neexistuje jednodušší a levnější varianta transakce. ..

Někdo mi řekl, že bych měl skutečně vložit dolary na svůj účet Coinbase, ne jako bitcoiny, ale jako dolary. Pokud jsou již na účtu Coinbase, mělo by vám to umožnit koupit bitcoiny a také je rychle převést, protože to „nečeká“ na to, zda peníze skutečně přicházejí z jiného bankovního účtu. Nikdy jsem to nezkoušel, ale ty ano? Pak byste měli dobré nastavení?

Pravděpodobně existují také aplikace pro bitcoiny specifické pro jednotlivé země, ale podle toho, co jsem slyšel, to určitě vypadá, že Kanada velmi ztěžuje používání bitcoinů?

@manuhalliwell Nepoužil jsem paypal financovaný přes google pay, ale je to možné a nevidím důvod pro čekací dobu s google pay. Coinmama se mi osvědčila pomocí vízové ​​kreditní karty s velmi krátkým čekáním, jako za hodinu. Chase zastavil všechny kryptoměny, takže jsem to tam ukončil, ale vím, že to funguje s vízem pomocí jiné základní banky. Coinmama je v tom, že mohou používat kreditní karty a čekat jen velmi málo, pokud vůbec. může být pro to, odkud jste, vízum nemá problém nemá problém s kryptoměnami.

@manuhalliwell Nepoužil jsem paypal financovaný přes google pay, ale je to možné a nevidím důvod pro čekací dobu s google pay. Coinmama se mi osvědčila pomocí vízové ​​kreditní karty s velmi krátkým čekáním, jako za hodinu. Chase zastavil všechny kryptoměny, takže jsem to tam ukončil, ale vím, že to funguje s vízem pomocí jiné základní banky. Coinmama je v tom, že mohou používat kreditní karty a čekat jen velmi málo, pokud vůbec. může být pro to, odkud jste, vízum nemá problém nemá problém s kryptoměnami.
Děkuji moc!

Zkusím ten. Trochu šílím z tolika stránek a nových informací, na které jsem nebyl zvyklý lol. Ale myslím, že toto je nový normál (placení kryptoměnami), pokud jde o objednávání do IOP.

Jednou za čas vidím směšný poplatek, když se chystám poslat nějaké btc. Pokud je vysoká, zkrátím ji asi na 1/5. Vždy to prošlo v rozumném čase. Většina peněženek vám umožní upravit poplatek, nemusíte platit to, co říká

Jen další důvod, proč jsem se bránil dostat se do celé věci s digitální měnou. Vím, že je to tady, abych zůstal, ale na můj komfort je příliš brzy... V důchodu.

Vždy to prošlo v rozumném čase. Většina peněženek vám umožní upravit poplatek, nemusíte platit to, co říká
Že povaha šelmy se přenáší zdánlivě bez ohledu na honorář. to je známý fakt převodu s btc. můžete převádět v době, kdy to trvá přibližně stejnou dobu převod stejné částky za stejný poplatek, bez ohledu na denní dobu atd. Nikdy jsem nedostal přímou odpověď, proč se to děje, protože by to udělal každý.

další věc, na které zřejmě záleží, je název nebo typ peněženky, jako je XXX Wallet. Tři písmena následovaná peněženkou. zdá se, že některým peněženkám se líbí zmíněná 3 písmena pak peněženka. pak některé peněženky od nich nepřijmou nebo nepošlou do těchto peněženek, ale evidentně to dělá rozdíl, protože jsem si nechal od prodejce poskytnout adresu a peněženku xm*. co to sakra je? když tam pošlu, odmítne to, přijme to, ale nepůjde na správné místo...
Nemáte někdo nějaké informace o obchodu s názvem peněženky?

Nemáte někdo nějaké informace o obchodu s názvem peněženky?

Typ BTC adresy poznáte podle počátečních znaků. Myslím, že aktuálně čtyři typy. Vše, na čem skutečně záleží, je poplatek, který zaplatíte za odeslání na konkrétní adresu. Většina softwaru je aktualizována, aby podporovala všechny z nich, ale odepsaný software může fungovat pouze se staršími.

1…“Legacy” – Nejstarší, nejvyšší poplatky za odeslání, nejvíce kompatibilní.
3…“SegWit“ – Novější, nižší poplatky za odeslání.
bc1…”Bech32 SegWit” – Novější, ještě nižší poplatky za odeslání. To je nejlepší, pokud to můžete použít.
bc1p…”Taproot/Bech32m” - Nejnovější, ne široce podporovaný, pravděpodobně zatím ve volné přírodě neuvidíme.

Nejsem obeznámen s adresou začínající „xm…“ XMR je zkratka pro Monero, ale tyto adresy začínají na 4 nebo 8.

BTC lightning network je protokol pro odesílání BTC. Představte si to jako PayPal/CashApp/Venmo speciálně pro BTC. Vy i dotyčný byste museli mít bleskovou peněženku, abyste mohli odesílat. BTC jste nemohli omylem poslat do bleskové peněženky. Místo adres peněženky používají „faktury“.

Použijte Litecoin
Mooooc mnohem lepší. I když postrádá soukromí XMR. Jen nesnáším bitcoiny lol.

@Nubzor re:litecoin … jo, když potřebuji xmr, tak koupím ltc, pošlu do peněženky, kde vyměním za xmr… stále stojí jen pár liber za 100.
Je to rychlé a levné. Myslím, že BTC má svůj den

@wildings existuje webová stránka em dot com. zdá se, že je to obchodní platforma, ale většina informací je pro mě nesmysl. zdá se, že prodejci jsou odhodlaní zkomplikovat nám život. Chápu, že BTC je nestálé a chtějí se chránit, ale neustále se učit nové platformy je na hovno.

Zpět
Vrchní část
Byl zjištěn AdBlock

Zásuvné moduly prohlížeče blokující reklamy narušují některé funkce tohoto fóra. Chcete-li na webu dosáhnout co nejlepšího zážitku, vypněte blokování reklam.

Vypnul jsem AdBlock    Ne, děkuji